
Reference
Kraniosakralní terapie u Moniky pro mě byla příjemným a jemným zážitkem. Citila jsem se v bezpečí a vnímána. Mohu jen doporučit 🙂
Martina K.
Sezení u Moniky doporučuji, cítila jsem se klidná, zrelaxovaná a v bezpečí.
Jana M.
Na terapii k slečně Monice chodím pravidelně, a odcházím uvolněná, ve větším klidu a cítím, že mám čímdál více energie. Dekuji a doporucuji i ostatním ženám.
Alena H.