Reference

Kraniosakralní terapie u Moniky pro mě byla příjemným a jemným zážitkem. Citila jsem se v bezpečí a vnímána. Mohu jen doporučit 🙂

Martina K.

Sezení u Moniky doporučuji, cítila jsem se klidná, zrelaxovaná a v bezpečí.

Jana M.


Na terapii k slečně Monice chodím pravidelně, a odcházím uvolněná, ve větším klidu a cítím, že mám čímdál více energie. Dekuji a doporucuji i ostatním ženám.

Alena H.